rýchly kontakt:  +421 38 532 39 84 (počas ordinačných hodín) │ Pohotovosť +421 905 327 994 (do 22.00)
Nová otváracia doba: Po - Pi 8.30 - 17.00, Sobota 9.00 - 12.00

O nás

O nas

Veterinárna klinika


Všetko to začalo už v roku 1995, keď manželia Nováčikovci vybudovali svoju prvú malú ambulanciu. Láska k tejto práci, nadšenie a spokojní klienti ich následne motivovali k výstavbe prvého väčšieho pracoviska s komplexnejšími službami v okrese. V roku 2013 doplnil zostavu syn Peter a o tri roky neskôr aj jeho manželka. Oživili a tak prístup ku klientom a vdýchli pracovisku "mladého ducha". Naša klinika je momentálne schopná poskytovať kvalitné veterinárne služby vďaka vysokej úrovni veterinárnej medicíny, ktorú zaisťujú skúsení veterinári, moderné prístroje a príjemné prostredie.

Ponúkame komplexnú starostlivosť na vysokej odbornej úrovni. Poskytujeme preventívnu a terapeutickú starostlivosť, poradenstvo a servis pre chovateľov. Spolupracujeme so špecializovanými pracoviskami a akreditovanými laboratóriami. 

Vieme však aj to, že je stále čo zlepšovať - snažíme sa preto byť vždy o krok vpred. Aj preto neustále inovujeme a ponúkame široké spektrum špecializovaných vyšetrení (RTG, endoskopia, USG, EKG srdca...) Nebojíme sa inovácií a neustále sa vzdelávame v našom odbore. V roku 2021/22 prebehla významná rekonštrukcia priestorov. Využite naše služby a sami posúďte naše kvality. Moderné a komfortne vybavené pracovisko privíta Vás aj vašich miláčikov pri každej návšteve. Klimatizované priestory, priestranná čakáreň, 3 vyšetrovacie miestnosti, samostatná hospitalizačná miestnosť a oddelená hospitalizácia pre mačky. Veď ony tak potrebujú ten svoj kľud:-) Klinika disponuje tiež RTG vyšetrovacou miestnosťou a modernou operačnou sálou s možnosťou operovať viac zvierat naraz - najmä v urgentných prípadoch. Počas anestézy bude Vaše zvieratko pod dohľadom najmodernejších monitorovacích zariadení, ktoré sledujú všetky vitálne funkcie vrátane teploty, pulzu, srdečnej činnosti, tlaku a pod. Všetky náročnejšie chirurgické zákroky vedieme v inhalačnej anestéze ktorá sa svojim komfortom a bezpečnosťou blíži k humánnej medicíne.